Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kancelaria Radców Prawnych ADMS świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Nasz zespół kwalifikowanych radców prawnych oraz prawników zapewni Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

W naszej pracy zawsze na pierwszym miejscu stawiamy interes Klienta. Dzięki wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu zdobytym w trakcie wieloletniej praktyki, gwarantujemy naszym Klientom znalezienie dla nich najlepszych rozwiązań prawnych oraz optymalizację ich interesów.

Przy rozwiązywaniu skomplikowanych i złożonych problemów prawnych charakteryzuje nas elastyczność i nieszablonowe podejście.

Z uwagi na ciągłe zmiany w prawie, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, aby cały czas pozostawać na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi zmianami. O naszych umiejętnościach niech świadczą nasze wyniki – wielu zadowolonych Klientów i wiele wygranych spraw.

Polecamy Się !

Radca prawny Dominik Armański

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii. Odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. W 2011 zdał egzamin zawodowy i uzyskał tytuł radcy prawnego.

Jako członek organów spółek prawa handlowego oraz prokurent, uzyskał doświadczenie oraz praktyczną wiedzę, z jakimi problemami stykają się przedsiębiorcy. Praktyka ta pozwala mu na możliwie najbardziej praktyczne podejście do kwestii obsługi prawnej przedsiębiorcy. Mecenas posiada również uprawnienie do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Nabycie uprawnienia potwierdza wpis na listę prowadzoną przez Ministra d.s. Gospodarki.

Posiada praktyczną znajomość problematyki związanej z realizacją procesów inwestycyjnych, budowlanych, tworzeniem i funkcjonowaniem spółek prawa handlowego, podatkami i wiele innych.

W swojej praktyce zawodowej specjalizuje się m.in. w obsłudze prawnej przedsiębiorstw i osób fizycznych w zakresie prawa gospodarczego, handlowego oraz budowlanego. Ponadto zajmuje się również prawem administracyjnym, prowadzeniem negocjacji oraz postępowań egzekucyjnych, a także podatkami.

Radca prawny Sobiesław Mazurski

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim. Zainteresowania zawodowe koncentrują się głównie wokół prawa gospodarczego i relacji pomiędzy przedsiębiorcami. Pracę magisterską napisał o ochronie konkurencji na rynku europejskim. Aplikację radcowską odbył i ukończył w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Designed by REAKTIA Wszelkie prawa zastrzeżone. Jan Kobiałka - projektowanie stron internetowych Wrocław