Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kancelaria ADMS oferuje skuteczną windykację należności na etapie:

  • polubownym
  • sądowym oraz mediacyjnym
  • egzekucyjnym

Windykacja na etapie polubownym ma na celu skłonienie dłużnika do dobrowolnej spłaty zadłużenia wobec naszego Klienta.  Na tym etapie kompetentni i doświadczeni pracownicy kancelarii podejmują kontakt z dłużnikiem w celu wyegzekwowania zadłużenia, a jeśli pomiędzy stronami jest spór, przeprowadzenia obustronnych negocjacji. W ramach czynności podejmowanych na tym etapie przeprowadzane jest również badanie sytuacji majątkowej oraz ustalanie możliwości finansowych dłużnika.

Windykacja na etapie sądowym rozpoczyna wytoczenie powództwa w imieniu Klienta, skierowanego przeciwko dłużnikowi. W zależności od podstawy prowadzenia windykacji oraz rodzaju sporu, na tym etapie uzyskiwany jest wyrok lub nakaz zapłaty. W ramach tego etapu wystąpić może również mediacja przed wyznaczonym przez sąd arbitrem.

Postępowanie egzekucyjne prowadzone jest na podstawie wyroku sądu lub nakazu zapłaty. Na tym etapie prowadzona jest egzekucja wobec dłużnika, która obejmuje cały jego majątek, m.in.: wynagrodzenie za pracę, rachunki bankowe oraz nieruchomości.

Czynności egzekucyjne zlecamy tylko znanym nam, doświadczonym komornikom, mającym odpowiednio wysokie statystyki ściągalności oraz kompetencje. Na całym etapie postępowania egzekucyjnego bardzo ściśle współpracujemy z komornikiem.

Skontaktuj się z nami – sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Designed by REAKTIA Wszelkie prawa zastrzeżone. Jan Kobiałka - projektowanie stron internetowych Wrocław